Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéAktivní dovolenáRogla - Hotel Rogla superior 3*

Rogla - Hotel Rogla superior 3*

Rogla - Hotel Rogla superior 3*

Hotel Rogla 3* se nachází ve stejné budově jako Hotel Planja, proto zde prožijete aktivní prázdniny, dovolenou či si kvalitně odpočinete. V hotelu je restaurace se samoobslužným bufetem a bohatá a la carte nabídka, kde si vyberete z Výborně vybavené rekreační horské středisko na horách ve Slovinsku se nachází 1517 metrů nad mořem. V současné době je Rogla jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek v oblasti a také turistické centrum. Vzniklo v roce 1974. Téměř na 100 hektarech přírodního a umělého sněhu si může celá rodina užít zimní radovánky stejně jako pokročilí lyžaři a snowboardisté, a dokonce stejně jako sportovci na závodní úrovni. Pro více než desetiletí je Rogla dějištěm evropských pohárových soutěží. Od roku 1997 je středisko Rogla významným střediskem pro trénink a olympijskou přípravu sportovců, a to díky jeho lokaci, mírnému klimatu a vynikajícímu sportovnímu zázemí. Lyžařské středisko Rogla má hlavní sezónu od prosince do dubna. Délka sezóny zajišťuje minimálně 100 dní vhodných pro lyžování a snowboarding. Samozřejmostí je lyžařská škola, půjčovna a prodejna lyžařského vybavení. Naš CK Relax Adriatic Vám pobyt zde rozhodně doporučuje! Vzdálenost Ostrava - Rogla (Slovinsko) je jen 580 km!mnoha tradičních horských jídel. Nechte se hýčkat v moderně zařízeném wellness centru „Dežela dobrého počutja“ a vyzkoušejte bohatou nabídku sportovních aktivit ve velké sportovní hale. Detailní popis zájezdu


Termín: 20.1.2032
Doprava:Vlastní
Místo:Rogla
Cena: 3 940 Kč
Kód zájezdu: CZ31
Strava:Polopenze
Typ zájezdu:Relax
Ubytování:Hotel

Nezávazně objednat

Hotel Rogla 3*

Stránky:  1 2  

Stránky:  1 2  

Termíny zájezdu

Termíny zájezdu připravujeme. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Služby: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.

Vzdálenost: Ostrava - Zreče - 587 km, Brno - Zreče - 342 km, Praha - Zreče - 572 km.

Klimatizace: ne.

Popis: restaurace, kavárna, aperitiv bar, bistro, obchod, butik, prodejna suvenýrů a časopisů, medico centrum, ambulance, vnitřní bazén, nové wellness centrum, sauny, podvodní masáže, masáže. Sportovní centrum (2200 m2) s hřišti na košíkovou, volejbal, házenou a tenis, stolní tenis, fitness, upravené stezky pro horskou cyklistiku a turistiku, fotbalový stadion s atletickou dráhou s umělým povrchem.

Pöznámka: adrenalinová celoroční sáňkařská dráha Zlodejevo, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem, horolezecká stěna ve sportovním sále.

Cena zahrnuje:

  • ubytování na daný počet nocí
  • polopenzi formou bufetu
  • koupání v hotelovém bazénu hotelu Planja
  • 20% slevu na vstup do sauny v hotelu Planja
  • 30% sleva na vstup TERME Zreče

Výborně vybaveno rekreační horské středisko na horách ve Slovinsku se nachází 1517 metrů nad mořem. V současné době je Rogla jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek v oblasti a také turistické centrum. Vzniklo v roce 1974. Téměř na 100 hektarech přírodního a umělého sněhu si může celá rodina užít zimní radovánky stejně jako pokročilí lyžaři a snowboardisté, a dokonce stejně jako sportovci na závodní úrovni. Pro více než desetiletí je Rogla dějištěm evropských pohárových soutěží. Od roku 1997 je středisko Rogla významným střediskem pro trénink a olympijskou přípravu sportovců, a to díky jeho lokaci, mírnému klimatu a vynikajícímu sportovnímu zázemí. Lyžařské středisko Rogla má hlavní sezónu od prosince do dubna. Délka sezóny zajišťuje minimálně 100 dní vhodných pro lyžování a snowboarding. Samozřejmostí je lyžařská škola, půjčovna a prodejna lyžařského vybavení. Naš CK Relax Adriatic Vám pobyt zde rozhodně doporučuje! Vzdálenost Ostrava - Rogla (Slovinsko) je jen 580 km!

ORIENTAČNÍ CENY:

(rozhodně levnější než v RAKOUSKU v ALPÁCH):

Kafe 35,- Kč, čaj 35,- Kč, jablko 10,- Kč, závin 60,- Kč (velký), polévka 70 ,- Kč, pizza 150,- Kč, lasagne 150,- Kč.

SUPER místo na túry.

HORSKÁ DRÁHA ZLODEJEVO:

Doporučujeme se svézt na horské dráze, o délce 1360 metrů, funguje celoročně v době 12-18hod. Nachází se hned u hotelu a bungalovu Rogla.

Vstupenka 5 Eur dospělá osoba, děti 3,80 Eur.

Jedete sami (děti nemohou jet samy) nebo ve dvou = super zážitek a adrenalin! Při jízdě máte bezpečnostní pásy! Maximální rychlost 40 Km/hod., sami si přibržďujete dle potřeby. Zpět Vás vytáhne lanovka, nemusíte pěšky.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ

Chystáte se s námi na lyže, do termálních lázní Zreče, nebo na turistiku v Rogle? Pak neváhejte a navštivte také nově otevřenou stezku Korunami stromů! A pokud chcete jet s rodinou jen tak někam na výlet, můžete ji navštívit samozřejmě také. Nachází se pouhých 40 kilometrů za Mariborem, a je přístupná po celý rok, a to jak pro jednotlivce, tak pro rodiny i pro skupiny.

Pokud nevíte, jak se sem autem dostat, zde je možnost trasy: když pojedete po slovinské dálnici, za Mariborem sjeďte na výjezdu Slovenske Konjice a pak sledujte ukazatele, které vedou směrem Slovenske Konjice, poté Zreče a nakonec Rogla. Po sjezdu z dálnice směrem na Roglu potom cesta ke korunám stromů bude trvat asi ještě půl hodiny. Auto potom můžete nechat na parkovišti u stezky.

Stezka korunami stromů na Rogle otevřela své brány 20. září 2019. Plány na stavbu stezky se probíraly již v roce 2018 na konferenci. Stavbu nakonec prováděl známý a zkušený architekt Josef Stöger. Stavba je vybudována pod záštitou Zážitkové akademie (ZAK). Je to německá společnost a některé její stavby již možná velmi dobře znáte i od nás z České republiky. Jednou z nich je stezka korunami stromů na Lipně, další je v Jánských lázních u Krkonoš, ale jejich stezky jsou i mimo Česko, například v Tatrách na Slovensku.

Začátek stezky je na zemi na vrcholu Rogle a pozvolna stoupá, kdy asi ve dvou třetinách výstupu stezka dosáhne výšky 37 metrů. Je dlouhá zhruba 1000 metrů a její nejvyšší bod je pochopitelně rozhledna ve výšce 37 metrů, ze které potom máte úžasný výhled do všech stran. Leží v srdci mohutných Pohorských lesů, na vrcholu Rogly ve výšce 1517 metrů nad mořem.

Proč si vybrat zrovna tuto stezku korunami stromů? Na vlastní oči se přesvědčíte o nádheře a velkoleposti slovinské přírody. Pomocí různých informačních tabulí se postupně seznámíte se stromy místních lesů, rostlinami a také zvířaty. Tabule jsou i schváleny jako výukový materiál pro některé školy. A o adrenalin zde také není nouze. Kdo byl na Lipně, určitě již zná různé „nástrahy“, jako je například udržování rovnováhy nad virtuální propastí. Ale nebojte, vše je zcela bezpečné!

Celá stezka korunami stromů, včetně rozhledny, je bezbariérová. Je vhodná pro všechny generace. Bohužel, vstup se psy je sice zakázán, ale je možnost je nechat na začátku stezky, kde je přímo určen prostor pro pejsky, kde mají i vodu a někdo na ně dohlíží a je to samozřejmě zdarma.

Otevírací doba

Leden, únor: 10:00 - 16:00 hod.
Březen, duben, květen: 10:00 - 18:00 hod.
Červen, červenec, srpen, září: 09:30 - 19:00 hod.
Říjen: 10:00 - 18:00 hod.
Listopad, prosinec: 10:00 - 16:00 hod.

Ceník

Dospělí – 10 €

Rodinná vstupenka (2 dospělí + 1-2 děti do 14 let) – 25 €

Příplatek za rodinnou vstupenku pro každé další dítě mladší 14 let – 7 €

Děti, starší osoby a osoby se zdravotním postižením (děti od 3 do 14 let, osoby starší 65 let, držitelé evropského průkazu zdravotního postižení + doprovodná osoba) – 8 €

Skupiny nad 15 osob (cena za osobu) – 8 €

Skupiny dětí, starších osob a osob se zdravotním postižením (nad 15 osob, cena za osobu) – 7 €

Školní skupiny (studenti do 19 let, cena za osobu) – 7 €

Děti do 3 let mají vstup zdarma

 

Pár informací v číslech:

Výška věže: 37 metrů

Výška stezky: až 20 metrů

Celková délka stezky: 1 000 metrů

Maximální sklon: 6%

 

 

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789