Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéTeambuildingy pro firmy

Teambuildingy pro firmy

Plánujete uspořádat firemní teambuilding? Líbí se Vám kombinace poznávání, relaxace a zároveň utužování pracovních vztahů? Tak jsme pro Vás jasnou volbou. Poznejte krásu slovinských termálních lázní, kde můžete jak relaxovat a odpočinout si od všedních starostí, tak zlepšit své pracovní vztahy. Teambuilding je jednou z důležitých akcí všech firem a my Vám pomůžeme s tím, aby tato akce byla nezapomenutelná! Užitečná je ke zlepšení komunikace a prohloubení důvěry mezi zaměstnanci. Proto s námi pojďte navštívit krásná lázeňsko-turistická centra v Moravských Toplicích, Radencích nebo se osvěžit v malebných Bánovcích. Pokud byste neměli zájem zrovna o koupání, můžete navštívit okolí klidného Bohinjského jezera nebo rušné Lublaně. Nabízíme kvalitní ubytování v hotelech a bungalovech. Je už jen na vás, co si vyberete. Rádi vám pomůžeme s realizací akce, kam budou chtít jet všichni vaši zaměstnanci.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Bovec - Hotel Alp 3*

Termín od: 3.7.2022
Doprava: Vlastní
Místo: Bovec
ZREKONSTRUOVÁNO

Kód záj.: CZ43

Bovec - Hotel Alp 3*
Cena od:
2 500 Kč / 2 noci
Cena od: 2 500 Kč / 2 noci Pokračovat

Městečko Bovec, je srdcem adrenalinových sportů a aktivit, nachází se na severozápadě Slovinska v údolí řeky Soča. Hotel Alp 3* se nachází v bezprostřední blízkosti centra městečka. hotel je výborným startovním bodem pro různé sportovní aktivity, pro procházky do nedotknutelné přírody podél řeky Soča, nebo turistiku v Julských Alpách.

Pokljuka - hotel Center 3*

Termín od: 1.7.2022
Doprava: Vlastní
Místo: Bled

Kód záj.: CZJ2018

Pokljuka - hotel Center 3*
Cena od:
6 340 Kč / 3 noci
Cena od: 6 340 Kč / 3 noci Pokračovat

Sportovní centrum Pokljuka se nachází na slovinské vysokohorské náhorní plošině Pokljuka, v nadmořské výšce 1350 m, ležící v srdci Julských Alp a Národního parku Triglav. Pokljuka je vzdálená jen 20-25 min jízdy autem od městečka Bled nebo Bohinje, dvou slovinských nejoblíbenějších turistických destinací.

GLAMPING - Garden Village Bled

Termín od: 1.7.2022
LUXUSNÍ KEMPOVÁNÍ

Kód záj.: G001

GLAMPING - Garden Village Bled
Cena od:
9 320 Kč / 3 noci
Cena od: 9 320 Kč / 3 noci Pokračovat

V atraktivní lokalitě, nedaleko jezera Bled, a přitom přímo uprostřed zeleného lesa, poblíž průzračné řeky Sávy je umístěno několik dřevěných domečků. Jsou schované mezi voňavými smrčky, byly postaveny slovinskými řemeslníky a to ze dřeva, které pochází jak jinak než ze Slovinska. Útulný interiér, privátní vířivka, sauna, nebo masážní salón umístěný uprostřed přírody nabízející výhled do okolní krajiny, to vše dodává ubytování jistý nadstandard. V těsné blízkosti je situován jeden z renomovaných slovinských hotelů, hotel Ribno, s bohatou historií. Pokrmy založené na slovinské kuchyni, mohou být naservírovány v piknikovém koši přímo do domu, nebo si je hosté mohou vychutnat v hotelové restauraci.
Doporučení pro všechny návštěvníky – buďte jako Slovinec, zdolávejte slovinské pohoří, prohlédněte si krajinu ze hřbetu koně, ochutnejte místní specialitu kremschnit, nebo doplujte loďkou na jediný slovinský ostrov – Bled. Feel Slovenia!!

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789