Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéTermální lázněLázně Ptuj - Grand hotel Primus 4* - akční nabídka na 3 noci/4 dny s vlastní dopravou

Lázně Ptuj - Grand hotel Primus 4* - akční nabídka na 3 noci/4 dny s vlastní dopravou

Lázně Ptuj - Grand hotel Primus 4* - akční nabídka na 3 noci/4 dny s vlastní dopravou
AKČNÍ NABÍDKA

Termální lázně Ptuj se nacházejí 6 km od slovinské dálnice, která vede z Mariboru do Chorvatska a dále pak k moři. V termální parku je 7 venkovních a 6 krytých bazénů s termální vodou teploty až 36°C. Celkem 4200 m2 vodních ploch zpestřují vlny, vodopády, vířivky, tobogány, podvodní masáže, plavecký bazén a možnost nočního koupání. Termální park se pyšní největším tobogánem ve Slovinsku. Termální voda z Ptuje se doporučuje při rehabilitaci od nemocí pohybového ústrojí a následků po úrazech. Pro odpočinek jsou k dispozici sauny, masáže, koupele, parafínové zábaly a různé terapie. Detailní popis zájezdu


Termín: 25.7.2034
Doprava:Vlastní
Místo:Ptuj
Cena: 7 390 Kč
Kód zájezdu: CZ331
Strava:Polopenze
Typ zájezdu:Relax
Ubytování:Hotel

Nezávazně objednat

Grand hotel Primus 4*

Termíny zájezdu

Termíny zájezdu připravujeme. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Vzdálenost: Ostrava - Terme Ptuj - 573 km, Brno - Terme Ptuj - 410 km, Praha - Terme Ptuj - 607 km

Služby: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.

Klimatizace: ano.

Popis: jídelna, restaurace a la carte, bar, noční klub, kongresové sály, 500 m2 vodních ploch, 400 m2 saun, 700 m2 velké wellness centrum, fitness, garáž (za příplatek).

Cena zahrnuje:

 • Ubytování na 3 noce ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
 • Polopenzi formou bufetu
 • Neomezené koupání v hotelových bazénech s termální vodou
 • 2 x denně vstup do bazénu a saun v Termálním parku
 • Koupání v den příjezdu a odjezdu
 • Župan
 • Animace dle programu
 • Wi-fi
 • Pobytová taxa a přihlašovací poplatek


Elegantní a pohodlný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí o šířce 180 cm nebo dvěma oddělenými postelemi o šířce 90 cm a balkonem. Pokoj (26 m2) má koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, psací stůl a křeslo.

Po kom je pojmenován Grand Hotel Primus?

V roce 69 n. l. se v místě, kde dnes stojí Grand Hotel Primus, konala vojenská rada, která rozhodovala o novém císaři Římské říše. A právě Marcus Antonius Primus, velitel legie, měl rozhodující vliv na zvolení císaře Vespasiána. Byl zapálený pro to, čemu věřil. Byl nezávislý, zručný a talentovaný, nikdy neochvějný a vždy připravený k akci. Byl rozený motivátor s vynikajícími rétorickými schopnostmi. Říká se o něm, že "mluvil se zářícíma očima a hromovým hlasem", čímž si získal důvěru a respekt svých vojáků. Je správné, aby každý z nás byl primášem a stavěl se na první místo.

Grand Hotel Primus je útočištěm pro všechny, kteří chtějí znovu načerpat životní energii a obklopit se zdravím, harmonií a pohodou. To jsou dary, které poznamenávají kvalitu našeho života. Jejich společným rysem je, že vycházejí zevnitř, a proto vás v Grand Hotelu Primus vybízíme, abyste se vrátili sami k sobě a obnovili svou vnitřní rovnováhu prostřednictvím zdravé výživy, aktivního odpočinku a wellness procedur. V Grand Hotelu Primus jste na prvním místě. Je čas dát si novou chuť do života!

Objevte exkluzivní bazény Vespasianus v Grand Hotelu Primus!

Vychutnejte si klidnou atmosféru bazénu a uklidňující účinky ptujských termálních vod, zaplavte si ve velkém bazénu s průchodem do venkovního bazénu nebo si užijte radost z bublinek ve dvou vířivkách. Nejmenší plavce potěší dětský bazén. Nápoje, občerstvení a dezerty si můžete vychutnat v baru u bazénu.

Teplé uvolnění pro snadnější pohyb.

Přijměte svou hédonistickou stránku a ponořte se do luxusu ptujských termálních pramenů. Teplá přírodní termální minerální voda vás okamžitě zbaví neduhů každodenního života a navrátí vám zdraví a pohodu. Už po krátkém ponoření budou vaše myšlenky harmoničtější a pohyby díky výjimečné síle vody mnohem snazší.

Mírné složení s výjimečnou pevností.

Z hloubky 1100 m vyvěrá v Terme Ptuj uklidňující přírodní termální voda o teplotě 56 ⁰C. Teplá termální voda má mírné složení, ale silně povzbuzuje tělo. Je zvláště prospěšný při nápravě problémů pohybového aparátu. Kromě této vody a hlavně díky ní Terme Ptuj vyvinuly řadu zdravotních a wellness programů, které se zaměřují právě na zmírnění pohybových problémů.

Terapie s termo-minerální vodou Ptuj

Doporučeno pro:

 • Poranění a operace pohybového aparátu
 • Degenerativní onemocnění
 • Estetická medicína
 • Revmatická onemocnění

"Když nás postihne nemoc, chceme se co nejdříve uzdravit. Hledáme nejlepší zdravotnický personál a nejlepší zdravotnické vybavení. V centru Terme Ptuj Medico najdete obojí. Specializujeme se na rehabilitaci po úrazech a operacích pohybového aparátu, zejména v oblasti sportovní ortopedie. Získáte zde také něco, co pacienti v běžných rehabilitačních centrech neočekávají: krásné prostředí, kde i duše získá novou sílu k překonání zdravotních potíží. Naši lázeňští hosté často zmiňují, že na tak krásném místě ještě nikdy nebyli a že jim pomáhá rychleji se uzdravit. K rychlé regeneraci přispívá také uklidňující termální voda (56 °C u pramene), která má mírné složení, ale velmi povzbuzuje svaly."

Hýčkání s nádechem starého Říma

Staří Římané si cenili zdraví, klidu, odpočinku a relaxace. Ve starověkém Římě bylo zdravé a upravené tělo známkou omiky a každý Říman, který "ze sebe něco dal", pravidelně navštěvoval lázně. Veřejné lázně (thermae) se skládaly z několika typů koupelen, potní místnosti, lázní s teplou a studenou vodou, masážní místnosti, místa pro odpočinek a dokonce i zahrady, tělocvičny, knihovny a kuchyně. Stejně jako celá oblast Ptuj jsou i Terme Ptuj inspirovány hédonistickým římským duchem. Pociťte pozitivní účinky termální vody ve stylu pravé římské dekadence.

V chladných měsících se můžete ohřát, zaplavat si a pobavit se v ptujských termálních vodách v krytém termálním parku Terme Ptuj. Třešničkou na dortu je relaxační sauna, včetně sauny ve vinném sudu, četné masáže a pestrý program aktivit.

Když slunce ukáže svou sílu, zveme vás ke skoku s vodními polštáři nebo k odpočinku ve stínu stromů. Šplouchání v bazénu s vlnami nebo relaxace u osvěžujícího nápoje? Vodní aerobik nebo pomalé sjíždění řeky? Doporučujeme vám vyzkoušet to vše ve venkovním termálním parku Terme Ptuj!

Ve vnitřní části termálního parku se můžete koupat v 6 bazénech včetně jednoho venkovního. Zvláštností je tobogán se zvukovými a vizuálními efekty.

Kdo by nemiloval pocit bublinek v teplé vířivé vaně? Dvě mírně odlehlé vířivky čekají jen na to, až se do nich ponoříte!

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717