Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéVelikonoční pobyty

Velikonoční zájezdy do Slovinska

Zažijte netradiční Velikonoce za hranicemi Česka. Máme pro Vás jedinečné velikonoční pobyty ve Slovinsku. Oslavte svátky Velikonoc ve velkém stylu a spojte je s nepřekonatelnými zážitky. Poznejte tradice a oslavy Velikonoc v jiné zemi. Naši delegáti Vám budou po celou dobu zájezdu k dispozici a postarají se o Vaše pohodlí. Neopakovatelná zkušenost, jedinečná dovolená, přesně to je náš velikonoční pobyt ve Slovinsku.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Kamnik - Apartmány Eko Terme Snovik 4 - AKČNÍ CENA

Termín: 8.6.2033
Doprava: Vlastní
Místo: Kamnik
AKČNÍ CENA

Kód záj.: CZ41

Kamnik - Apartmány Eko Terme Snovik 4 - AKČNÍ CENA
Cena:
4 790 Kč 3 790 Kč
Cena: 4 790 Kč 3 790 Kč Pokračovat

Termály Snovik v kraji Tuhinjska dolina, 9 km od města Kamnik. Apartmánový komplex, který díky své poloze získal název "domky na kraji lesa", se rozprostírá nad termálním komplexem. Apartmány jsou postaveny v souladu se životním prostředím a moderně vybaveny. 74 apartmánů a 31 dvoulůžkových pokojů nabízí výhled na zelenou krajinu údolí a okolních hory. Některé z budov jsou přizpůsobeny pro hosty s omezenou pohyblivostí, a v jiných je dovolen pobyt s domácími mazlíčky. V okolí apartmánů se nachází parkoviště, dětské hřiště, tělocvična v přírodě a záhony s okrasnými květinami a léčivými bylinami. Tělocvična v přírodě se skládá z 12 zařizení a 9 fitness strojů, spolu s 3 km dlouhou běžeckou trasou poskytují hostům ideální podmínky pro zdravý a aktivní odpočinek v nedotčené přírodě.

Autobusový pobyt v lázních Moravske Toplice - Hotel Livada Prestige 5*

Termín od: 26.10.2023
Doprava: Autobus
Místo: Moravské Toplice
LUXUS AUTOBUSEM NEBO AUTEM

Kód záj.: CZ351

Autobusový pobyt v lázních Moravske Toplice - Hotel Livada Prestige 5*
Cena od:
9 990 Kč 9 990 Kč / 3 noci
Cena od: 9 990 Kč 9 990 Kč / 3 noci Pokračovat

Hotel Livada Prestige 5* se nachází v Moravských Toplicích, v severovýchodním cípu Slovinska, v oblasti Prekmurje. Hotel Livada Prestige je určen hostů, kteří si na dovolené přejí odpočinout a udělat něco pro své zdraví. Monho hostů hotelu Termal využívá služby terapeutačního centra Thermalium, jeho služby jsou svázané s účinky černé termominerální vody. V hotelu je proto oceňován hlavně klid, proto je hotelová atmosféra i atmosféra příjemná a uklidňující. Hotel nabízí nespočet vodních cvičení a programů pro udržení zdraví a dobrého životního stylu.
Všechny bazény v hotelu a v TERME 3000 mají termominerální vodu s léčivými účinky. Voda v bazénech je filtrovaná a chlorovaná. Voda v černých bazénech není filtrovaná a není chlorovaná.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717