Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéLyžování

Lyžování, zimní zájezdy a dovolená ve Slovinsku

Nezáleží na tom, zda jste začátečník, nebo pokročilý lyžař. Lyžování a snowboarding ve Slovinsku doporučujeme všem. Vyberete si ze spousty různě náročných lyžařských středisek. Lyžařské zájezdy do Slovinska nabízí výborně upravené svahy, které si užijí začátečníci, střední lyžaři, ale i milovníci černých sjezdovek. Naše pohodlné ubytování v blízkosti největších lyžařských center s možností relaxace a wellness určitě oceníte. Neváhejte se na nás obrátit a pojeďte s námi na nezapomenutelnou zimní dovolenou do Slovinských Alp.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Rogla - Hotel Planja 4*

Termín od: 8.4.2018
Doprava: Vlastní
Místo: Rogla

Kód záj.: CZ312

Rogla - Hotel Planja 4*
Cena od:
3 770 Kč / 2 noci
Cena od: 3 770 Kč / 2 noci Pokračovat

Skvělý výběr pro aktivní odpočinek, obchodní jednání či relaxaci. Hotel v hlavním hotelovém komplexu na Rogle zahrnuje velkou víceúčelovou halu a seminární místnosti. Hosté mají k dispozici samoobslužnou restauraci a a la carte nabídka ve Stari koči, kde Vás budou hýčkat svou kuchyní a vybranými víny v romantickém prostředí u krbu. Nechte se hýčkat také v moderně zařízeném wellness centru „Dežela dobrého počutja“ a vyzkoušejte bohatou nabídku sportovních aktivit ve velké sportovní hale.
Rogla leží na severu Slovinska, 17 km od termálních lázní Zreče. Hotel Planja se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek všech úrovní obtížnosti. Pohodové lyžování ve Slovinsku. Výborně vybaveno rekreační centrum se nachází 1517 metrů nad mořem. V současné době je Rogla jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek v oblasti. Vzniklo v roce 1974. Téměř na 100 hektarech přírodního a umělého sněhu si může celá rodina užít zimní radovánky stejně jako pokročilí lyžaři a snowboardisté, a dokonce stejně jako sportovci na závodní úrovni. Pro více než desetiletí je Rogla dějištěm evropských pohárových soutěží. Od roku 1997 je středisko Rogla významným střediskem pro trénink a olympijskou přípravu sportovců, a to díky jeho lokaci, mírnému klimatu a vynikajícímu sportovnímu zázemí. Lyžařské středisko Rogla má hlavní sezónu od prosince do dubna. Délka sezóny zajišťuje minimálně 100 dní vhodných pro lyžování a snowboarding. Samozřejmostí je lyžařská škola, půjčovna a prodejna lyžařského vybavení.

Další kategorie

Máte dotaz? 777 147 717