Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéJednodenní zájezdy

Jednodenní zájezdy

Jste příznivec spíše jednodenních zájezdů? Zajeďte si na takový jednodenní zájezd po Česku nebo Polsku kde uvidíte spoustu krásných míst. Čeká na Vás nesčetné množství zážitků spojené s poznáváním nebo relaxací.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Bled - Hotel Ribno 4*

Termín od: 3.11.2023
Doprava: Vlastní
Místo: Bled
NA BLEDU

Kód záj.: CZ261

Bled - Hotel Ribno 4*
Cena od:
2 990 Kč / 2 noci
Cena od: 2 990 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Ribno 4* se nachází v Ribně, 2 km od jezera Bled. Idylická vesnička, dle které získal hotel své jméno. Jeho poloha na okraji smrkového lesa a ptačí zpěv potěší všechny, kteří touží po klidu a relaxaci v těsném kontaktu s přírodou. Hotel je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku, rybaření, adrenalinové zážitky a další sportovní výzvy v okolí.
Příjemné posezení v restauraci s vyhlídkovou terasou a trávník vedle hotelu lákají k ochutnávce kulinářských pochoutek, příjemnému setkání při příležitosti rodinného oběda, výročí, pikniku, nebo dokonce svatební hostiny.

Díky odlehlosti od shonu a pozitivní energii, která obklopuje návštěvníky, hotel Ribno je také oblíbeným místem pro školení, semináře, obchodní jednání a teambuildingy.

Hotel Ribno má 58 pokojů a tři apartmá. Každý hotelový pokoj je vybaven kabelovou TV, telefonem, minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchou. Většina pokojů má také balkon nebo terasu. Dětská postýlka nebo přistýlka může být umístěna ve standardních pokojích. Hotelové apartmá jsou vhodné až pro rodiny čtyř hostů, které potřebují více prostoru. Celý hotel je krytý bezdrátovým připojením na internet, které obzvlášť potěší naše obchodní hosty.

Nově se hotel účastní projektu Zero Waste.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717