Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéJednodenní zájezdy

Jednodenní zájezdy

Jste příznivec spíše jednodenních zájezdů? Zajeďte si na takový jednodenní zájezd po Česku nebo Polsku kde uvidíte spoustu krásných míst. Čeká na Vás nesčetné množství zážitků spojené s poznáváním nebo relaxací.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Bled - Hotel Ribno 4*

Termín od: 17.5.2023
Doprava: Vlastní
Místo: Bled
NA BLEDU

Kód záj.: CZ261

Bled - Hotel Ribno 4*
Cena od:
2 990 Kč / 2 noci
Cena od: 2 990 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Ribno 4* se nachází v Ribně, 2 km od jezera Bled. Idylická vesnička, dle které získal hotel své jméno. Jeho poloha na okraji smrkového lesa a ptačí zpěv potěší všechny, kteří touží po klidu a relaxaci v těsném kontaktu s přírodou. Hotel je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku, rybaření, adrenalinové zážitky a další sportovní výzvy v okolí.
Příjemné posezení v restauraci s vyhlídkovou terasou a trávník vedle hotelu lákají k ochutnávce kulinářských pochoutek, příjemnému setkání při příležitosti rodinného oběda, výročí, pikniku, nebo dokonce svatební hostiny.

Díky odlehlosti od shonu a pozitivní energii, která obklopuje návštěvníky, hotel Ribno je také oblíbeným místem pro školení, semináře, obchodní jednání a teambuildingy.

Hotel Ribno má 58 pokojů a tři apartmá. Každý hotelový pokoj je vybaven kabelovou TV, telefonem, minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchou. Většina pokojů má také balkon nebo terasu. Dětská postýlka nebo přistýlka může být umístěna ve standardních pokojích. Hotelové apartmá jsou vhodné až pro rodiny čtyř hostů, které potřebují více prostoru. Celý hotel je krytý bezdrátovým připojením na internet, které obzvlášť potěší naše obchodní hosty.

Nově se hotel účastní projektu Zero Waste.

Lyžování - Kranjska Gora - Ramada Hotel & Suites 4*

Termín od: 8.6.2033
Doprava: Vlastní
Místo: Kranjska Gora

Kód záj.: CZ28

Lyžování - Kranjska Gora - Ramada Hotel & Suites 4*
Cena od:
5 990 Kč
Cena od: 5 990 Kč Pokračovat

Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora je architektonickým prvkem Kranjske Gory. Příjemně zařízené pokoje s výhledem na hory a krajinářským prostředím jsou vhodné zejména pro hosty, kteří očekávají vynikající pohodlí v centru města.

Hotel je vzdálen asi 200 metrů od sjezdovek. Vzhledem k pozici podél hlavní promenády jsou společenské události vždy dostupné.

Lyžování - Kranjska Gora - Ramada Resort 4*

Termín od: 8.6.2033
Doprava: Vlastní
Místo: Kranjska Gora

Kód záj.: CZ28

Lyžování - Kranjska Gora - Ramada Resort 4*
Cena od:
6 800 Kč
Cena od: 6 800 Kč Pokračovat

Ramada Resort Kranjska Gora se nachází přímo u sjezdovky, na úpatí lyžařského ráje. Tento hotel je jeden z nejhezčích lyžařských hotelů ve Slovinsku. Pokoje s výhledem na krásný alpský svět vytváří příjemnou a malebnou dovolenou. Koupání v glazovaném vodním parku ve středu sjezdovky je nezapomenutelným zážitkem v zimě. Vyzkoušejte nepřekonatelnou wellness nabídku. Hotel je jen sto metrů od centra Kranjska Gora.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717