Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodPrůvodciAndrea Musiolová (Jačaninová)

Andrea Musiolová (Jačaninová)

Andrea Musiolová (Jačaninová)

„Miluji Slovinsko – je to moje srdeční záležitost“

Ráda cestuji, poznávám nové místa, lidi a jejich zvyky. Slovinsko mě nadchlo od prvního okamžiku, kdy jsem zde zavítala. Od této chvíle se stalo Slovinsko mou srdcovou zemí, kam se vždy s láskou vracím. Pro CK Relax Adriatic s.r.o. pracuji již více než 15 let a procestovala jsem již spoustu míst. Stále však objevuji další krásné a hlavně nezapomenutelné místa a potkávám se s velmi milými lidmi. Při svých pracovních cestách se specializuji převážně na termální lázně – Moravské Toplice, Radenci a další. Tyto lázně miluji a ráda se s vámi podělím o všechny své vědomosti a zkušenosti, které jsem zde během svých pobytů získala. Pojeďte se mnou a zažijete skutečný RELAX!

Fotogalerie průvodce

Andrea Jačaninová

Zájezdy s průvodcem

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Zeleni Gaj 3*, Banovci

Termín od: 14.11.2024
Doprava: Autobus
Místo: Banovci
AUTOBUSEM nebo AUTEM

Kód záj.: CZ12

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Zeleni Gaj 3*, Banovci
Cena od:
7 490 Kč / 3 noci
Cena od: 7 490 Kč / 3 noci Pokračovat

Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blízkosti města Ljutomer (hlavního města regionu Prlekija). Všude kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Zde se budete cítit jako v rodinných lázních s pohodovou atmosférou a krásnou výzdobou jak v hotelu, tak i v jeho okolí.
Nechte se hýčkat při pobytu v termálech Bánovci, relaxováním v menším hotelu s wellness službami, saunami a komplexem termálních bazénů s teplotou vody 34°C – 38°C. Autobusový zájezd do Terme Banovci Vás nadchne svou klidnou a příjemnou atmosférou.
TERME BANOVCI: 1 840 m2 vodní plochy, z toho 216 m2 s termální vodou v krytém bazénu s podvodními masážemi, sauny (tři finské, jedna turecká), kongresový prostor, tři venkovní bazény s termální vodou, velký plavecký bazén s obyčejnou vodou s tobogánem a dětský bazén.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717