Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéPodle oblastiPortorož

Zájezdy a dovolené - oblast Portorož

Moře, vítr, sůl, vůně Středomoří, palmy, růže a evergreeny, relaxace, zábava a společnost to jsou slova, která nejlépe vystihují Portorož, největší a nejznámější slovinské letovisko. Zdejší pláže jsou čisté, bezpečné a dobře udržované. Nabídka denní i večerní zábavy je poměrně široká. Více o oblasti…

V současné době nemáme pro tuto kategorii žádné nabídky.

Informace o oblasti

Moře, vítr, sůl, vůně Středomoří, palmy, růže a evergreeny, relaxace, zábava a společnost to jsou slova, která nejlépe vystihují Portorož, největší a nejznámější slovinské letovisko. Zdejší pláže jsou čisté, bezpečné a dobře udržované. Nabídka denní i večerní zábavy je poměrně široká.

Přestože se vám Portorož může zdát jako velmi moderní město, je to ve skutečnosti staré slovinské město s historií sahající až do 13. století. V tomto století zde benediktinští mniši z nedalekého kláštera léčili nemocné pomocí solného roztoku bohatého na minerály a bahna pocházejícího ze zdejších solných polí. V 19. století to byly léčivé účinky bahenních lázní a solných koupelí, které vedly k rostoucí popularitě města.

Portorož je dodnes známým léčebným centrem s vyhledávanými bahenními lázněmi. Je také populárním kongresovým centrem. Místnosti sloužící pro semináře a konference dokážou pojmout až 1 500 hostů. V současnosti většina domácích a zahraničních návštěvníků Portorože dávají přednost především koupelí v moři před lázeňskými procedurami.

Romantické procházky podél moře, osvěžující jogging na pláži, koupání v moři nebo v bazénech, salon krásy, zdravotnické programy v lázních nebo sportovní a rekreační aktivity to vše vás může naplnit novou energií.

Portorož - fotogalerie

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717