Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodAkční nabídky

Akční nabídky

Filtry

Vzestupně Sestupně

Terme TUHELJ - hotel Well 4* - zastav se na odpočinek po cestě

Termín od: 5.5.2022
Doprava: Vlastní
Místo: Terme Tuhle
AQUAPARK V CHORVATSKU

 

Terme TUHELJ - hotel Well 4* - zastav se na odpočinek po cestě
Cena od:
1 250 Kč / 1 noc
Cena od: 1 250 Kč / 1 noc Pokračovat

Lázně Terme Tuhelj se nacházejí v městě Tuheljske Toplice, známém koupališti, které pochází již z římských dob. Lázně vyrostly na úpatí hory Cesargradska gora, která je vzdálena 46 kilometrů severozápadně od Záhřebu a 25 km od slovinských Terme Olimia. Bohaté prameny minerální vody o teplotě 32,5˚C umožňují koupání po celý rok ve vnitřních a venkovních bazénech. Dále jsou zde sauny a parní lázně.

Turistika ve Slovinsku - pohoří POHORJE – HORSKÉ STŘEDISKO ROGLA

Termín od: 3.7.2022
Doprava: Vlastní
Místo: Rogla
TURISTIKA

Kód záj.: CZ311

Turistika ve Slovinsku - pohoří POHORJE – HORSKÉ STŘEDISKO ROGLA
Cena od:
5 499 Kč 4 290 Kč / 3 noci
Cena od: 5 499 Kč 4 290 Kč / 3 noci Pokračovat

Na tomto zájezdu se blíže seznámíte se střediskem Rogla a jeho okolím. Projdeme si Škratovu (trpasličí) naučnou stezku, zajděte si k rozhledně, vydejte se na Koču na Pesku a užívejte si zasloužilého odpočinku a čistého vzduchu. Ti, kteří budou chtít, se vydají na túru na Lovrenška jezera, dále na Ribniško jezero, kde se nachází Ribarska koliba. Během pobytu můžete využívat hotelový bazén, sauny a po túře dopřát svému tělu pořádný relax. Rekreační centrum se nachází 1517 metrů nad mořem. Bungalovy Rogla leží 17 km od Terme Zreče, 30 m od hotelu Rogla.

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy

Termín od: 27.10.2022
Doprava: Autobus
Místo: Polsko, Szaflary
TERMÁLY POLSKO

 

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy
Cena od:
4 599 Kč 4 461 Kč / 3 noci
Cena od: 4 599 Kč 4 461 Kč / 3 noci Pokračovat

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody. Komu se nechce cestovat příliš daleko za tím přírodním zázrakem, může s námi navštívit termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytujeme se ve BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN s výhledem na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou 50m od hotelu. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

Prodloužený víkend v termálních lázních Radenci - Hotel Radin 4* - AUTOBUSEM

Termín od: 24.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Radenci
3-4 NOCI AUTOBUSEM

Kód záj.: CZ08

Prodloužený víkend v termálních lázních Radenci - Hotel Radin 4* - AUTOBUSEM
Cena od:
5 899 Kč / 3 noci
Cena od: 5 899 Kč / 3 noci Pokračovat

TERME RADENCI jsou lázeňsko-turistickým centrem s dlouholetou tradicí a čtyřmi přírodními faktory: minerální vodou, termální vodou, léčivým bahnem a bioklimatem. Leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy. Městečko se nachází zhruba 30 km od rakouských hranic.
Nejstarší zmínka o městečku Radenci pochází již z roku 1436 – Radein. Jako termální lázně se Radenci proslavily v roce 1833, kdy student medicíny Karl Henn odhalil termální prameny širší veřejnosti. Roku 1869 pak již Dr. Henn naplnil první láhev minerální vodou „Radenska“, která byla později dodávána až na císařský dvůr ve Vídni a papežský dvůr v Římě.
Roku 1882 lázně Radenci přivítaly své první hosty, kteří tady našli přirozeně sycenou minerální vodu, termální prameny a příjemné bioklima. Dnes jsou tyto tři faktory doplněny o anorganickou peloidu „fango“. Tyto lázně jsou známé svou minerální vodou Radenska, která se prodává i po celém Slovinsku. V názvu mají lázně tři srdce.

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Termal 4*, Moravske Toplice

Termín od: 2.7.2022
Doprava: Autobus
Místo: Moravské Toplice
3-4 NOCI AUTOBUSEM

Kód záj.: CZ11

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Termal 4*, Moravske Toplice
Cena od:
5 999 Kč / 3 noci
Cena od: 5 999 Kč / 3 noci Pokračovat

Chcete si odpočinout v úžasných termálních lázních a načerpat tak novou energii? Pojeďte s námi do termálních lázní Moravské Toplice, kde se nachází nezapomenutý aquapark s unikátní černou termální vodou TERME 3000!!!
Tyto lázně se nachází kousek za rakouskými hranicemi a jejich vznik se datuje do 50. let 20. století. Tyto přírodní prameny byly objeveny během pokusných vrtů při hledání černého zlata – ropy. Místo ropy však vytryskla unikátní černá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1500 m pod povrchem a při prameni má 72°C. Aby byla vhodná ke koupání, tak se musí ochlazovat na teplotu vody 38-39°C. Všechny bazény v hotelu a v TERME 3000 mají termominerální vodu s léčivými účinky. Voda v bazénech je filtrovaná a chlorovaná. Voda v černých bazénech není filtrovaná a není chlorovaná. V bazénech s černou vodou je momentálně dle nařízení vlády Slovinské republiky až do odvolání zakázáno se koupat.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ

Termín od: 16.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Plitvické Jezera, NP Paklenica, Lendava, Bihać
NÁRODNÍ PARKY

Kód záj.: CZ20

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ
Cena od:
7 399 Kč / 3 noci
Cena od: 7 399 Kč / 3 noci Pokračovat

Vyrazte s námi na úžasný poznávací zájezd, kde budeme objevovat krásy přírody a to NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA v CHORVATSKU, dále pak NÁRODNÍ PARK UNA v BOSNĚ A HERCEGOVINĚ, a podíváme se i do bosenského města BIHAČ na krásnou mešitu Fethija, ochutnáme pravou tureckou kávu z džezvy, dezert baklava, slaný burek či vynikající ćevapčići. V chorvatském hlavním městě ZAGREB nasajeme městskou atmosféru a ve slovinské LENDAVĚ zamíříme na vinice a rozhlednu.

Ostrov Hvar - Resort Fontana 2*

Termín od: 30.6.2022
Doprava: Autobus
Místo: ostrov Hvar
AKCE DÍTĚ ZA 1 KČ

 

Ostrov Hvar - Resort Fontana 2*
Cena od:
10 590 Kč 8 490 Kč / 7 nocí
Cena od: 10 590 Kč 8 490 Kč / 7 nocí Pokračovat

Dovolená u moře, typická dalmatská atmosféra, romantické uličky, vynikající místní speciality a k tomu všude přítomná vůně levandule? Zaručeně to vše najdete na ostrově Hvar. A nejen to. Ostrov Hvar je ostrovem v Chorvatsku s největším počtem slunečních dní v roce a samozřejmě kromě stálého sluníčka zde máte spoustu možností výletů.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789