Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéTermální lázně

Dovolená a zájezdy do termálních lázní ve Slovinsku

Termální lázně a Slovinsko - jistota pohodově stráveného času a relaxu!

Pojeďte si s námi odpočinout do vyhlášených termálních lázní ve Slovinsku. Dovolená je vhodná pro seniory, mladé páry i rodiny s dětmi. Poznávejte kulturu Slovinska a zároveň se nechte hýčkat v lázeňském prostředí. Nabízíme kvalitní ubytování v pohodlných hotelech v lokalitách Bled, Ptuj i Moravské Toplice. Služby našich průvodců Vám budou k dispozici po celou dobu zájezdu. Neváhejte se na nás obrátit v případě dotazů a pojeďte s námi relaxovat už zítra.

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

 1,  2,

Poznávací zájezd Slovinsko - Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče

Termín: 1.1.2020 - 30.12.2020
Doprava: Autobus
Místo: Bled
TO NEJ ZE SLOVINSKA

Kód záj.: CZ15

Poznávací zájezd Slovinsko - Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče
Cena:
0 Kč
Cena: 0 Kč Pokračovat

Poznávací zájezd do Slovinska, kdy navštívíte Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče. Pohodový poznávací zájezd, vhodný pro všechny věkové kategorie. Každý den možnost využít termály. Uvidíte největší skvosty Slovinska, ledovcová jezera, krasové jeskyně i staré řemeslné umění.

Termální lázně Murska Sobota - hotel Diana 3* - autem

Termín od: 1.2.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Murska Sobota

Kód záj.: MS15

Termální lázně Murska Sobota - hotel Diana 3* - autem
Cena od:
1 960 Kč / 2 noci
Cena od: 1 960 Kč / 2 noci Pokračovat

Městečko Murska Sobota s asi dvaceti tisíci obyvateli se rozkládá na samém východě Slovinska, nedaleko hranic s Maďarskem a je centrem regionu Pomurje. V dřívějších dobách byla Murská Sobota centrem oděvního průmyslu, hutnictví a zemědělství, dnes se jedná spíše o lehčí průmysl a hlavně služby. Murská Sobota je skvělým výchozím bodem pro cestování po regionu Pomurje. Navíc, samo městečko vlastně raritou, jako jedno z mále leží na úplně rovině. Hotel Diana se nachází v centru městečka Murska Sobota.
V průběhu roku se v městečku spousta všemožných akcí, například kulturních, sportovních či gastronomických. Hotel má termální bazén! Městečko je nedaleko slovinské dálnice, která vede do Chorvatska a je 30 km od Mariboru.

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Vivat 4*

Termín od: 5.5.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice

Kód záj.: CZ34

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Vivat 4*
Cena od:
2 300 Kč / 2 noci
Cena od: 2 300 Kč / 2 noci Pokračovat

Apartmány Vivat se nachází v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. V apartmánech se nachází několik typů apartmánů, od 3-lůžkových apartmánů až pro 6- lůžkové apartmány. Apartmány jsou zcela vybaveny kuchyní s možností pobytu bez stravy nebo za příplatek s polopenzí. Pobyt v apartmánech je příjemný ve všech ročních obdobích. Hosté ubytování v apartmánech mají volný vstup do termálních hotelových bazénů hotelu Vivat 4*. V blízkosti apartmánů se nachází Termální komplex TERME 3000, kde se nachází 14 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou, tobogány a skluzavky. Vstup do TERME 3000 není v ceně a platí se zvlášť přímo při vstupu do komplexu.

Lázně Moravske Toplice - Bungalovy TN 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
PANONSKÉ DOMKY

Kód záj.: CZ352

Lázně Moravske Toplice - Bungalovy TN 3*
Cena od:
2 360 Kč / 2 noci
Cena od: 2 360 Kč / 2 noci Pokračovat

Bungalovy TN 3* se nacházejí v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. Romantika pod slamnatými střechami. Turistický komplex je tvořen bungalovy, které mají střechu pokrytou slámou, které nabízejí romantický odpočinek stranou od městského ruchu, za dostupnou cenu. V bungalovech jsou dvoulůžkové pokoje. V bungalovech je povolen pobyt s domácími mazlíčky. Pobyt v domcích je příjemný ve všech ročních obdobích. Hosté ubytování v bungalovech mají volný vstup do termálního parku.

Lázně Ptuj - Apartmány a bungalovy Terme Ptuj 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Ptuj
AUTEM

Kód záj.: CZ332

Lázně Ptuj - Apartmány a bungalovy Terme Ptuj 3*
Cena od:
2 370 Kč / 2 noci
Cena od: 2 370 Kč / 2 noci Pokračovat

Termální lázně Ptuj se nacházejí 6 km od slovinské dálnice, která vede z Mariboru do Chorvatska a dále pak k moři. V termální parku je 7 venkovních a 6 krytých bazénů s termální vodou teploty až 36°C. Celkem 4200 m2 vodních ploch zpestřují vlny, vodopády, vířivky, tobogány, podvodní masáže, plavecký bazén a možnost nočního koupání. Termální park se pyšní největším tobogánem ve Slovinsku. Termální voda z Ptuje se doporučuje při rehabilitaci od nemocí pohybového ústrojí a následků po úrazech. Pro odpočinek jsou k dispozici sauny, masáže, koupele, parafínové zábaly a různé terapie.

Lázně Lendava - Hotel Lipa 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Lendava
PARAFÍNOVÁ VODA

Kód záj.: CZ37

Lázně Lendava - Hotel Lipa 3*
Cena od:
2 640 Kč / 2 noci
Cena od: 2 640 Kč / 2 noci Pokračovat

Terme Lendava se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice a centra nejvýchodněji položeného města Slovinska, Lendavy. Termální lázně jsou známé především pro svou unikátní parafinovou vodu, která zde vyvěrá a svým složením se liší od složení ostatních termálních vod v této části Evropy. Jedinečnost vody, která má díky parafínu jemně nazelenalou barvu sem láká především klienty s pohybovými obtížemi, ale také sportovce, kteří se zde relaxují.

Kamnik - Apartmány Eko Terme Snovik 4

Termín od: 15.2.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Kamnik

Kód záj.: CZ41

Kamnik - Apartmány Eko Terme Snovik 4
Cena od:
2 730 Kč / 2 noci
Cena od: 2 730 Kč / 2 noci Pokračovat

Termály Snovik v kraji Tuhinjska dolina, 9 km od města Kamnik. Apartmánový komplex, který díky své poloze získal název "domky na kraji lesa", se rozprostírá nad termálním komplexem. Apartmány jsou postaveny v souladu se životním prostředím a moderně vybaveny. 74 apartmánů a 31 dvoulůžkových pokojů nabízí výhled na zelenou krajinu údolí a okolních hory. Některé z budov jsou přizpůsobeny pro hosty s omezenou pohyblivostí, a v jiných je dovolen pobyt s domácími mazlíčky. V okolí apartmánů se nachází parkoviště, dětské hřiště, tělocvična v přírodě a záhony s okrasnými květinami a léčivými bylinami. Tělocvična v přírodě se skládá z 12 zařizení a 9 fitness strojů, spolu s 3 km dlouhou běžeckou trasou poskytují hostům ideální podmínky pro zdravý a aktivní odpočinek v nedotčené přírodě.

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Trobentica (Prekmurska Vas) 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
BLÍZKO HOTELU

Kód záj.: CZ353

Lázně Moravske Toplice - Apartmány Trobentica (Prekmurska Vas) 3*
Cena od:
2 770 Kč / 2 noci
Cena od: 2 770 Kč / 2 noci Pokračovat

Apartmány Trobentica (Prekmurska Vas) se nacházejí v Moravských Toplicích. Jedná se o komplex vilek, ve kterých se nachází více typů apartmánů. Apartmány jsou pro 2-3 osoby s menších kuchyňským koutem a ledničkou. Apartmány mají svou vlastní terasu. Hosté ubytovaní v těchto apartmánech mají polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu) v nedalekém hotelu Termal 4*. Rovněž mají hosté neomezené koupání v termálních hotelových bazénech hotelu Termal (vnitřní plavecký bazén, vířivka, finská saun, venkovní bazén s teplotou vody cca 36 °C a venkovní bazén s černou termální vodou o teplotě cca 39°C. Hosté mají i neomezený vstup do komplexu TERME 3000, kde mají k dispozici vnitřní i venkovní bazény s termální vodou, veškeré vodní atrakce, tobogány a skluzavky.

Lázně Banovci - Hotel Zeleni Gaj 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Banovci
SKVĚLÉ SAUNOVÁNÍ

Kód záj.: CZ38

Lázně Banovci - Hotel Zeleni Gaj 3*
Cena od:
2 840 Kč / 2 noci
Cena od: 2 840 Kč / 2 noci Pokračovat

Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blízkosti města Ljutomer (hlavního města regionu Prlekija). Lázně se nachází v srdci krásné přírody, všude kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Zde se budete cítit jako v rodinných lázních s pohodovou atmosférou a krásnou výzdobou jak v hotelu, tak i v jeho okolí. Nechte se hýčkat při pobytu v termálech Bánovci, relaxováním v menším hotelu s wellness službami, saunami a komplexem termálních bazénů s teplotou vody 34°C – 38°C.
TERME BANOVCI: 1 840 m2 vodní plochy, z toho 216 m2 s termální vodou v krytém bazénu s podvodními masážemi, sauny (tři finské, jedna turecká), kongresový prostor, tři venkovní bazény s termální vodou, velký plavecký bazén s obyčejnou vodou s tobogánem a dětský bazén.
KEMP BANOVCI: klasický kemp, ve kterém je 130 kempovacích míst, v nudistickém 70. Nudistický kemp Banovci se jmenuje SONČNI GAJ a je prvním nudistickým kempem s termální vodou v Evropě.


Mala Nedelja - hotel Bioterme 4* - letní termíny

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
AKCE NA LÉTO

Kód záj.: CZ351

Mala Nedelja - hotel Bioterme 4* - letní termíny
Cena od:
2 990 Kč / 2 noci
Cena od: 2 990 Kč / 2 noci Pokračovat

Lázně Mala Nedelja se nachází v oblasti Ljutomer, jen 23 km od městečka Moravské Toplice. Bazénový komplex je tvořen 9 venkovními a vnitřními bazény s teplotou vody od 27 °C do 36 °C.

Lázně Moravske Toplice - Hotel Vivat 4* superior

Termín od: 1.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
VLASTNÍ DOPRAVOU

Kód záj.: CZ341

Lázně Moravske Toplice - Hotel Vivat 4* superior
Cena od:
3 040 Kč / 2 noci
Cena od: 3 040 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Vivat Superior se nachází v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. V hoteluse nacházejí pokoje dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s možností přistýlky. Strava je zde polopenze, na kterou se dochází do restaurace v hotelu Vivat 4*. V hotelu je celoroční pobyt. Hosté ubytování v hotelu mají volný vstup do termálních hotelových bazénů hotelu Vivat 4*. Termální bazény mají teplotu vody 36°C - 39°C. V blízkosti hotelu se nachází Termální komplex TERME 3000, kde se nachází 14 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou, tobogány a skluzavky. Vstup do TERME 3000 není v ceně a platí se zvlášť přímo při vstupu do komplexu.

Lázně Radenci - Hotelový komplex Radin 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Radenci
SUPER SAUNY

Kód záj.: CZ321

Lázně Radenci - Hotelový komplex Radin 4*
Cena od:
3 100 Kč / 2 noci
Cena od: 3 100 Kč / 2 noci Pokračovat

TERME RADENCI jsou lázeňsko-turistickým centrem s dlouholetou tradicí a čtyřmi přírodními faktory: minerální vodou, termální vodou, léčivým bahnem a bioklimatem. Leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy. Městečko se nachází zhruba 30 km od rakouských hranic.
Nejstarší zmínka o městečku Radenci pochází již z roku 1436 – Radein. Jako termální lázně se Radenci proslavily v roce 1833, kdy student medicíny Karl Henn odhalil termální prameny širší veřejnosti. Roku 1869 pak již Dr. Henn naplnil první láhev minerální vodou „Radenska“, která byla později dodávána až na císařský dvůr ve Vídni a papežský dvůr v Římě.
Roku 1882 lázně Radenci přivítaly své první hosty, kteří tady našli přirozeně sycenou minerální vodu, termální prameny a příjemné bioklima. Dnes jsou tyto tři faktory doplněny o anorganickou peloidu „fango“. Tyto lázně jsou známé svou minerální vodou Radenska, která se prodává i po celém Slovinsku. V názvu mají lázně tři srdce.

Lázně Radenci - Hotelový komplex Izvir 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Radenci
FM SLEVA 8% DO 28.2.

Kód záj.: CZ322

Lázně Radenci - Hotelový komplex Izvir 4*
Cena od:
3 100 Kč / 2 noci
Cena od: 3 100 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotelový komplex Izvir se nachází v TERME RADENCI, které jsou lázeňsko-turistickým centrem s dlouholetou tradicí a čtyřmi přírodními faktory: minerální vodou, termální vodou, léčivým bahnem a bioklimatem. Leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy. Městečko se nachází zhruba 30 km od rakouských hranic.
Nejstarší zmínka o městečku Radenci pochází již z roku 1436 – Radein. Jako termální lázně se Radenci proslavily v roce 1833, kdy student medicíny Karl Henn odhalil termální prameny širší veřejnosti. Roku 1869 pak již Dr. Henn naplnil první láhev minerální vodou „Radenska“, která byla později dodávána až na císařský dvůr ve Vídni a papežský dvůr v Římě.
Roku 1882 lázně Radenci přivítaly své první hosty, kteří tady našli přirozeně sycenou minerální vodu, termální prameny a příjemné bioklima. Dnes jsou tyto tři faktory doplněny o anorganickou peloidu „fango“. Tyto lázně jsou známé svou minerální vodou Radenska, která se prodává i po celém Slovinsku. V názvu mají lázně tři srdce.

Lázně Moravske Toplice - Hotel Vivat 4* superior - AKCE LÉTO 2019

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
AKCE LÉTO 2019

Kód záj.: CZ341

Lázně Moravske Toplice - Hotel Vivat 4* superior - AKCE LÉTO 2019
Cena od:
3 199 Kč / 2 noci
Cena od: 3 199 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Vivat Superior se nachází v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. V hoteluse nacházejí pokoje dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s možností přistýlky. Strava je zde polopenze, na kterou se dochází do restaurace v hotelu Vivat 4*. V hotelu je celoroční pobyt. Hosté ubytování v hotelu mají volný vstup do termálních hotelových bazénů hotelu Vivat 4*. Termální bazény mají teplotu vody 36°C - 39°C. V blízkosti hotelu se nachází Termální komplex TERME 3000, kde se nachází 14 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou, tobogány a skluzavky. Vstup do TERME 3000 není v ceně a platí se zvlášť přímo při vstupu do komplexu.

Lázně Moravske Toplice - Hotel Termal 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
TERME 3000

Kód záj.: CZ351

Lázně Moravske Toplice - Hotel Termal 4*
Cena od:
3 510 Kč / 2 noci
Cena od: 3 510 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Termal 4* se nachází v Moravských Toplicích, v severovýchodním cípu Slovinska, v oblasti Prekmurje. Hotel Termal je určen hostů, kteří si na dovolené přejí odpoščinout a udělat něco pro své zdraví. Mnoho hostů hotelu Termal využívá služby terapeutického centra Thermalium, jeho služby jsou svázány s účinky černé termominerální vody. V hotelu je proto oceňován hlavně klid, proto je hotelová atmosféra i atmosféra ve 136 pokojích příjemná a uklidňující. Hotel nabízí nespočet vodních cvičení a programů pro udržení zdraví a dobrého životního stylu. Vnitřní bazén má plošinu pro osoby tělesně postižené.

Lázně Banovci - Apartmány Zeleni Gaj 3*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Banovci
ÚTULNÉ UBYTOVÁNÍ

 

Lázně Banovci - Apartmány Zeleni Gaj 3*
Cena od:
3 750 Kč / 3 noci
Cena od: 3 750 Kč / 3 noci Pokračovat

Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blízkosti města Ljutomer (hlavního města regionu Prlekija). Lázně se nachází v srdci krásné přírody, všude kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Zde se budete cítit jako v rodinných lázních s pohodovou atmosférou a krásnou výzdobou jak v hotelu,tak i v jeho okolí. Nechte se hýčkat při pobytu v termálech Bánovci, relaxováním v menším hotelu s wellness službami, saunami a komplexem termálních bazénů s teplotou vody 34°C – 38°C.
TERME BANOVCI: 1 840 m2 vodní plochy, z toho 216 m2 s termální vodou v krytém bazénu s podvodními masážemi, sauny (tři finské, jedna turecká), kongresový prostor, tři venkovní bazény s termální vodou, velký plavecký bazén s obyčejnou vodou s tobogánem a dětský bazén.
KEMP BANOVCI: klasický kemp, ve kterém je 130 kempovacích míst, v nudistickém 70. Nudistický kemp Banovci se jmenuje SONČNI GAJ a je prvním nudistickým kempem s termální vodou v Evropě.

Prodloužený víkend - Lázně Moravske Toplice - Bungalovy TN 3* Autobusem

Termín od: 26.9.2019
Doprava: Autobus
Místo: Moravské Toplice
LAST MINUTE

Kód záj.: CZ352

Prodloužený víkend - Lázně Moravske Toplice - Bungalovy TN 3* Autobusem
Cena od:
3 790 Kč / 3 noci
Cena od: 3 790 Kč / 3 noci Pokračovat

Bungalovy TN 3* se nacházejí v Moravských Toplicích v severovýchodním cípu Slovinska. Romantika pod slamnatými střechami. Turistický komplex je tvořen bungalovy, které mají střechu pokrytou slámou, které nabízejí romantický odpočinek stranou od městského ruchu, za dostupnou cenu. V bungalovech jsou dvoulůžkové pokoje. V bungalovech je povolen pobyt s domácími mazlíčky. Pobyt v domcích je příjemný ve všech ročních obdobích. Hosté ubytování v bungalovech mají volný vstup do termálního parku.

Mala Nedelja - hotel Bioterme 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
NOVINKA 2018

Kód záj.: CZ351

Mala Nedelja - hotel Bioterme 4*
Cena od:
3 860 Kč / 2 noci
Cena od: 3 860 Kč / 2 noci Pokračovat

Lázně Mala Nedelja se nachází v oblasti Ljutomer, jen 23 km od městečka Moravské Toplice. Bazénový komplex je tvořen 9 venkovními a vnitřními bazény s teplotou vody od 27 °C do 36 °C.

Lázně Ptuj - Grand hotel Primus 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Ptuj
FM SLEVA 8% DO 28.2.

Kód záj.: CZ331

Lázně Ptuj - Grand hotel Primus 4*
Cena od:
3 920 Kč / 2 noci
Cena od: 3 920 Kč / 2 noci Pokračovat

Termální lázně Ptuj se nacházejí 6 km od slovinské dálnice, která vede z Mariboru do Chorvatska a dále pak k moři. V termální parku je 7 venkovních a 6 krytých bazénů s termální vodou teploty až 36°C. Celkem 4200 m2 vodních ploch zpestřují vlny, vodopády, vířivky, tobogány, podvodní masáže, plavecký bazén a možnost nočního koupání. Termální park se pyšní největším tobogánem ve Slovinsku. Termální voda z Ptuje se doporučuje při rehabilitaci od nemocí pohybového ústrojí a následků po úrazech. Pro odpočinek jsou k dispozici sauny, masáže, koupele, parafínové zábaly a různé terapie.

Lázně Moravske Toplice - Hotel Ajda 4*

Termín od: 21.6.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Moravské Toplice
NOVÉ VNITŘNÍ BAZÉNY

 

Lázně Moravske Toplice - Hotel Ajda 4*
Cena od:
4 000 Kč / 2 noci
Cena od: 4 000 Kč / 2 noci Pokračovat

Hotel Ajda, je jedním ze dvou 4* hotelů, který se nachází v hotelovém komplexu vedle termálního parku Terme 3000 v Moravských Toplicích ve Slovinsku. Komfortní hotel nabízí svým hostům veškeré služby. Hosté hotelu mají výbornou polopenzi, která je formou švédských stolů. Hosté mají neomezené koupání ve vnitřních i venkovních hotelových bazénech a neomezený vstup do bazénového komplexu TERME 3000. Vedle hotelu se nachází i 4* hotel Termal nebo 5* Hotel Livada Prestige. V blízkosti hotelu je i vynikající cukrárna Cafe Praline, kde si hosté mohou dát několik druhů káv, zákusků, zmrzliny a dalších pochutin z nabídky.

Terme Čatež - Hotel Čatež 3*

Termín od: 5.5.2019
Doprava: Vlastní
Místo: Čatež
MINI DOVOLENÁ

Kód záj.: CZ421

Terme Čatež - Hotel Čatež 3*
Cena od:
4 070 Kč / 3 noci
Cena od: 4 070 Kč / 3 noci Pokračovat

Terme Čatež, se nachází na jihovýchodě Slovinska, v blízkosti hranic s Chorvatskem. Dovolená v termě Čatež je vhodná pro všechny věkové kategorie.
TERMÁLNÍ RIVIÉRA (TERME ČATEŽ).
LETNÍ TERMÁLNÍ RIVIÉRA: komplex bazénů na více než 10 000 m s 10 bazény, tobogán, boomerang, vodní park s dětskými atrakcemi (pirátský ostrov), vodní skluzavky, tři nepravidelných tvarů, olympijský bazén, umělé jezero, minigolf, plážový volejbal, restaurace Grill.
ZIMNÍ TERMÁLNÍ RIVIÉRA:
Více než 2000 m vodní plochy, dětský bazén, dětský koutek. Divoká řeka a tobogány, pirátský ostrov, bazén nepravidelných tvarů s whirlpooly, sauna park (8 saun, 3 solária, masáže), snack bar, pivnice, bufetová restaurace Free – flow a Pod slunečníkem.

Prodloužený víkend v termálních lázních Radenci, Hotel Radin 4* - autobusem

Termín od: 27.9.2019
Doprava: Autobus
Místo: Radenci
2 NOCI

Kód záj.: CZ08

Prodloužený víkend v termálních lázních Radenci, Hotel Radin 4* - autobusem
Cena od:
4 099 Kč
Cena od: 4 099 Kč Pokračovat

TERME RADENCI jsou lázeňsko-turistickým centrem s dlouholetou tradicí a čtyřmi přírodními faktory: minerální vodou, termální vodou, léčivým bahnem a bioklimatem. Leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy. Městečko se nachází zhruba 30 km od rakouských hranic.
Nejstarší zmínka o městečku Radenci pochází již z roku 1436 – Radein. Jako termální lázně se Radenci proslavily v roce 1833, kdy student medicíny Karl Henn odhalil termální prameny širší veřejnosti. Roku 1869 pak již Dr. Henn naplnil první láhev minerální vodou „Radenska“, která byla později dodávána až na císařský dvůr ve Vídni a papežský dvůr v Římě.
Roku 1882 lázně Radenci přivítaly své první hosty, kteří tady našli přirozeně sycenou minerální vodu, termální prameny a příjemné bioklima. Dnes jsou tyto tři faktory doplněny o anorganickou peloidu „fango“. Tyto lázně jsou známé svou minerální vodou Radenska, která se prodává i po celém Slovinsku. V názvu mají lázně tři srdce.

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Zeleni Gaj 3*, Banovci

Termín od: 26.10.2019
Doprava: Autobus
Místo: Banovci
AUTOBUSEM

Kód záj.: CZ12

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Zeleni Gaj 3*, Banovci
Cena od:
4 099 Kč
Cena od: 4 099 Kč Pokračovat

Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blízkosti města Ljutomer (hlavního města regionu Prlekija). Všude kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Zde se budete cítit jako v rodinných lázních s pohodovou atmosférou a krásnou výzdobou jak v hotelu, tak i v jeho okolí.
Nechte se hýčkat při pobytu v termálech Bánovci, relaxováním v menším hotelu s wellness službami, saunami a komplexem termálních bazénů s teplotou vody 34°C – 38°C. Autobusový zájezd do Terme Banovci Vás nadchne svou klidnou a příjemnou atmosférou.
TERME BANOVCI: 1 840 m2 vodní plochy, z toho 216 m2 s termální vodou v krytém bazénu s podvodními masážemi, sauny (tři finské, jedna turecká), kongresový prostor, tři venkovní bazény s termální vodou, velký plavecký bazén s obyčejnou vodou s tobogánem a dětský bazén.

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Termal 4* - Moravske Toplice

Termín od: 26.10.2019
Doprava: Autobus
Místo: Moravské Toplice
2 NOCI AUTOBUSEM

 

Prodloužený víkend v termálních lázních Hotel Termal 4* - Moravske Toplice
Cena od:
4 299 Kč
Cena od: 4 299 Kč Pokračovat

Chcete si odpočinout v úžasných termálních lázních a načerpat tak novou energii? Pojeďte s námi do termálních lázní Moravské Toplice, kde se nachází nezapomenutý aquapark s unikátní černou termální vodou TERME 3000!!!
Tyto lázně se nachází kousek za rakouskými hranicemi a jejich vznik se datuje do 50. let 20. století. Tyto přírodní prameny byly objeveny během pokusných vrtů při hledání černého zlata – ropy. Místo ropy však vytryskla unikátní černá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1500 m pod povrchem a při prameni má 72°C. Aby byla vhodná ke koupání, tak se musí ochlazovat na teplotu vody 38-39°C.

 1,  2,

Další kategorie

Máte dotaz? 777 147 717