Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCestovní kancelářPartneři

Partneři

Níže uvádíme přehled našich partnerů, klientů a spolupracujících firem.

QRSHOP.cz - Internetový obchod s tisíci produkty pro děti i dospělé

Vyberte si z tisíce kvalitních produktů, nabízíme snadný a pohodlný nákup i bez registrace. Hlavní kategorie eshopu - dárky, auto-moto, dům, byt a zahrada, chovatelské potřeby a krmivo, dětské zboží, obuv, oblečení a móda, sport, vybavení firem, kosmetika a zdraví a mnoho dalšího. Co si u nás pořídíte vy?

 

Nabastav - rekonstrukce bytů a stavební dozory

Specialista na rekonstrukce bytových jader nabízí kompletní rekonstrukce bytů v Praze a okolí. Využijte jedinečnou nabídku zpracování návrhu interiéru, přestavby bytu, montáže oken a dveří, zabezpečení bytů a výroby nábytku na míru za skvělé ceny. Pokud už máte jinou stavební firmu pro rekonstrukci, využijte stavebního dozoru rekonstrukce bytu.

 

APETIT PRAHA - cateringové služby, restaurace, lahůdky

Apetit Praha provozuje 8 gastro provozů v Praze - restaurace, lahůdky, kavárny, hospody, bufety. Mimo to nabízíme profesionální cateringové služby. V našem eshop lze objednat mimo jiné: chlebíčky, jednohubky, kanapky, obložené mísy, salátové mísy, saláty, dorty, zákusky, minidezerty, dětské dezerty, poháry, koláče, svatební koláčky a sladké pečivo, party chlebíky a bochánky.

 

Kolos Praha - stavební firma

Stavební firma KOLOS Praha s.r.o. se specializuje na rekonstrukce bytových a nebytových prostor v Praze a okolí. V oblasti stavebnictví má několikaletou působnost a realizovala již desítky zakázek od renovací koupelen, rekonstrukcí rodinných domů, zateplení až po celkovou revitalizaci panelových domů. Rádi vám pomohou s návrhem dispozičního řešení i úpravami nemovitostí dle vašich přání.

 

LOOKUP - velkoplošný tisk a reklama

Od roku 1992 dodáváme velkoplošnou grafiku a reklamu. Mezi naše produkty a služby patří event grafika, řečnické pulty, reklamní roll-upy a stojany, grafická navigace, orientační systémy, 3d loga a nápisy, podlahová grafika, potisk desek, transparenty a vlajky, polepy výloh, polepy aut. Přímý potisk desek, tisk na rolové materiály a řezaná samolepicí grafika realizované pomocí velice aktuálních technologií tisku UV vytvrzovanými inkousty a tisku latexovými inkousty staví naši společnost v tomto směru na technologickou špičku.

 

Marušík - prodej dřeva - kamenná prodejna, eshop

Prodej dřeva a stavebního řeziva v Ostravě a na eshopu. Firma nabízí široký sortiment stavební dřeva - fošny, prkna, trámy, hranol, plotovky, lišty, desky a mnoho dalšího. V areálu je také impregnovací vana, kde lze dřevo profesionálně naimpregnovat. Mimo prodej stavebního řeziva, firma nabízí také palivové dřevo, zahradní nábytek, dřevěné stavebnice. Pro ostravské firmy pak také nákladní autodopravu, k dispozici je dodávka či nákladní vozidlo s hydraulickou rukou

 

RODIF s.r.o. - dodavatel materiálů kutilům i profesionálům

Firma specializující se na mřížové podlahové rošty, profilové perforované rošty, výrobky z roštů jako schodišťové stupně. Dále také děrované plechy, tahokov, systémová oplocení (stálá, mobilní), sítě, gabiony, kovové palety, točitá schodiště a další příbuzný sortiment. Ocelové rošty dodáváme z různých materiálů, ve všech povrchových úpravách, a také z nerezové oceli.

 

ITPRIME - IT služby od certifikovaných specialistů

Jsme certifikovaní IT specialisté z Ostravy a dodáváme tyto IT služby: outsourcing IT, správa počítačových sítí, helpdesk IT, dodávky HW a SW, virtualizace, office 365, zálohování, IT bezpečnost, IT poradenství, softwarový audit. Všechny tyto služby v současné době poskytujeme desítkám spokojených zákazníků, budete dalším?

 

SVEREO - světelná reklama, 3D loga, světelné dekorace

Výrobce světelné reklamy zabývající se světelnou reklamou (LED), výrobou plastických 3D log a signmakingem. Sídlo společnosti je v Ostravě, světelnou reklamu a signmaking však dodáváme firmám po celé ČR a to především díky pobočce v Praze, která uspokojí poptávky po světelné reklamě v Praze a městech středočeského kraje. Po domluvě působíme i v dalších městech ČR.

 

VMBAL - bezpečně na pracovišti

Specialista v oboru bezpečnosti práce vám nabízí komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc, například lékarničky až po protiskluzovou úpravu podlah. V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště. Navíc, vybrané zboží skladem expedujeme do 24 hodin. Vše k vám dopravíme zdarma na jakoukoliv adresu v rámci ČR bez ohledu na objednané množství.

 

BONREPOS - správce nemovitostí v Praze

Firma nabízející služby v oblasti péče o nemovitý majetek a správy nemovitostí v Praze a okolí. Služby zahrnují: správu nemovitostí Praha a okolí, facility management, realitní a poradenskou činnost a především odpovědné zastupování a reprezentování klientů v náročných situacích týkajících se nemovitostí.

 

NOVÉ FITNESS - realizace a vybavení nových fitness a posiloven

Našim zákazníkům poskytujeme nejen know-how na výstavbu / vybudování a provozování komerčních, hotelových, firemních fitness center, posiloven a mikro-studií, ale také kompletní nabídku kvalitního vybavení fitness center a spolehlivý servis.

 

Doplňky domů

Eshop s bytovými doplňky a dekoracemi. V nabídce naleznete police a věšáky, dveřní průzory a lišty, rohožky, předložky, stojany a držáky, schránky, plastový nábytek, samolepící zrcadlové dekorace, doplňky do kuchyně a baru. Snadný nákup, rychlé dodání.

 

PARAKALO - Centrum jazyků

Jazykové centrum PARAKALO nabízí jazykové kurzy, překlady a tlumočení mnoha světových jazyků. Vyberte si jazyk a jazykový kurz, který vám bude pasovat a naučte se plynule cizí řeč. Kurzy nabízíme skupinové, soukromé, firemní, odborné, vybrat si můžete například z angličtiny, němčiny, arabštiny, francouzštiny, ruštiny, řečtiny, turečtiny, polštiny aj. Potřebujete-li expresní překlad nebo tlumočení, rádi vám pomůžeme.

 

Tenzona - průmyslové váhy

Výrobce a dodavatel průmyslových vah s tradicí od 1996 - výroba, montáže, přestavby, modernizace, opravy, servis, kalibrace. Firma nabízí silniční váhy, kolejové váhy, kombinované váhy, zásobníkové váhy, plošinové váhy, jeřábové váhy či jiné na zakázku.

 

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717