Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéPoznávací zájezdy

Poznávací zájezdy a dovolená ve Slovinsku

Rádi jezdíte na dovelené během celého roku nejen v létě? Pojďte s námi strávit advent plný klidu a poezie ve slovinské Ljubljani, či poznat krásy okolní přírody Bohnijského jezera spojené s turistikou. Na své si přijdou také příznivci relaxace, wellness a vodních radovánek. Poznávejte nejkrásnější místa Slovinska, jak v nitru země, tak i v zámoří. O Vaši zábavu a pohodlí se postarají naší zkušení průvodci, kteří Vám budou po celou dobu zájezdu k dispozici.

 

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Turistika ve Slovinsku - pohoří POHORJE – HORSKÉ STŘEDISKO ROGLA

Termín od: 3.7.2022
Doprava: Vlastní
Místo: Rogla
TURISTIKA

Kód záj.: CZ311

Turistika ve Slovinsku - pohoří POHORJE – HORSKÉ STŘEDISKO ROGLA
Cena od:
5 499 Kč 4 290 Kč / 3 noci
Cena od: 5 499 Kč 4 290 Kč / 3 noci Pokračovat

Na tomto zájezdu se blíže seznámíte se střediskem Rogla a jeho okolím. Projdeme si Škratovu (trpasličí) naučnou stezku, zajděte si k rozhledně, vydejte se na Koču na Pesku a užívejte si zasloužilého odpočinku a čistého vzduchu. Ti, kteří budou chtít, se vydají na túru na Lovrenška jezera, dále na Ribniško jezero, kde se nachází Ribarska koliba. Během pobytu můžete využívat hotelový bazén, sauny a po túře dopřát svému tělu pořádný relax. Rekreační centrum se nachází 1517 metrů nad mořem. Bungalovy Rogla leží 17 km od Terme Zreče, 30 m od hotelu Rogla.

Adventní zájezd - Krakow a Zakopane

Termín od: 9.12.2022
Doprava: Autobus
Místo: Polsko,BUKOWINA TATRAŃSKA

 

Adventní zájezd - Krakow a Zakopane
Cena od:
4 299 Kč / 2 noci
Cena od: 4 299 Kč / 2 noci Pokračovat

Pojeďte s námi nasát krásnou vánoční atmosféru do nedalekého Krakowa a městečka Zakopane v Polsku! Dáme si tradiční vánoční punč, na trzích můžeme nakoupit dárečky a poté si i užijeme nádherné výhledy, které nám skýtají Tatry. Samozřejmě, pro milovníky termálů je zde i možnost koupání v Terme Bukovina. Zkrátka, každý si zde přijde na své a společně si užijeme krásný předvánoční čas.

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy

Termín od: 27.10.2022
Doprava: Autobus
Místo: Polsko, Szaflary
TERMÁLY POLSKO

 

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy
Cena od:
4 599 Kč 4 461 Kč / 3 noci
Cena od: 4 599 Kč 4 461 Kč / 3 noci Pokračovat

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody. Komu se nechce cestovat příliš daleko za tím přírodním zázrakem, může s námi navštívit termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytujeme se ve BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN s výhledem na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou 50m od hotelu. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

Poznávací zájezd Slovinsko - KRÁSY JULSKÝCH ALP

Termín od: 24.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Kranjska Gora
TURISTIKA V ALPÁCH

Kód záj.: CZ20

Poznávací zájezd Slovinsko - KRÁSY JULSKÝCH ALP
Cena od:
6 999 Kč / 3 noci
Cena od: 6 999 Kč / 3 noci Pokračovat

Tento poznávací zájezd je zaměřen pro všechny milovníky hor, jak ty, kteří mají rádi pohodové procházky a poznání, tak pro ty, co si rádi dají do těla a chtějí zdolat některou z julských velikánů již od brzkých ranních hodin a vracet se těsně před večeří.

Ve 14. století to bývala malá osada pastevců, dnes se jedná však o kosmopolitní alpské středisko. Řeč je o nejznámějším slovinském turistickém středisku Kranjska Gora. Ta láká své návštěvníky k aktivní rodinné dovolené jak v létě, tak v zimě, a to jen několik kilometrů od rakouských a italských hranic.
Městečko je zasazené v nádherné přírodě na úpatí Julských Alp v údolí kolem ústí říčky Pišnice do Sávy Dolinky a je skvělou základnou pro mnohočetné výlety po okolí.

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ

Termín od: 16.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Plitvické Jezera, NP Paklenica, Lendava, Bihać
NÁRODNÍ PARKY

Kód záj.: CZ20

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ
Cena od:
7 399 Kč / 3 noci
Cena od: 7 399 Kč / 3 noci Pokračovat

Vyrazte s námi na úžasný poznávací zájezd, kde budeme objevovat krásy přírody a to NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA v CHORVATSKU, dále pak NÁRODNÍ PARK UNA v BOSNĚ A HERCEGOVINĚ, a podíváme se i do bosenského města BIHAČ na krásnou mešitu Fethija, ochutnáme pravou tureckou kávu z džezvy, dezert baklava, slaný burek či vynikající ćevapčići. V chorvatském hlavním městě ZAGREB nasajeme městskou atmosféru a ve slovinské LENDAVĚ zamíříme na vinice a rozhlednu.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789