Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodZájezdy a dovolenéPoznávací zájezdy

Poznávací zájezdy a dovolená ve Slovinsku

Rádi jezdíte na dovelené během celého roku nejen v létě? Pojďte s námi strávit advent plný klidu a poezie ve slovinské Ljubljani, či poznat krásy okolní přírody Bohnijského jezera spojené s turistikou. Na své si přijdou také příznivci relaxace, wellness a vodních radovánek. Poznávejte nejkrásnější místa Slovinska, jak v nitru země, tak i v zámoří. O Vaši zábavu a pohodlí se postarají naší zkušení průvodci, kteří Vám budou po celou dobu zájezdu k dispozici.

 

Filtry

Typ dopravy:
Vzestupně Sestupně

Adventní zájezd - Krakow a Zakopane

Termín: 20.1.2032
Doprava: Autobus
Místo: Polsko,BUKOWINA TATRAŃSKA

 

Adventní zájezd - Krakow a Zakopane
Cena:
3 899 Kč 3 499 Kč
Cena: 3 899 Kč 3 499 Kč Pokračovat

Pojeďte s námi nasát krásnou vánoční atmosféru do nedalekého Krakowa a městečka Zakopane v Polsku! Dáme si tradiční vánoční punč, na trzích můžeme nakoupit dárečky a poté si i užijeme nádherné výhledy, které nám skýtají Tatry. Samozřejmě, pro milovníky termálů je zde i možnost koupání v Terme Bukovina. Zkrátka, každý si zde přijde na své a společně si užijeme krásný předvánoční čas.

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy

Termín od: 6.5.2022
Doprava: Autobus
Místo: Polsko, Szaflary
TERMÁLY POLSKO

 

Polsko - termální lázně - Szaflary a Chochołowskie Termy
Cena od:
4 599 Kč 4 461 Kč / 2 noci
Cena od: 4 599 Kč 4 461 Kč / 2 noci Pokračovat

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody. Komu se nechce cestovat příliš daleko za tím přírodním zázrakem, může s námi navštívit termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytujeme se ve BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN s výhledem na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou 50m od hotelu. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

Poznávací zájezd POLSKO- SLOVENSKÉ TATRY

Termín od: 22.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Polsko - Slovenské Tatry
VÝLETY DO OKOLÍ

 

Poznávací zájezd POLSKO- SLOVENSKÉ TATRY
Cena od:
5 399 Kč / 3 noci
Cena od: 5 399 Kč / 3 noci Pokračovat

Zájezd pro všechny milovníky ohromujících přírodních scenérií, horského povětří, nostalgie, výtečných krajových specialit a dobré zábavy.
Projeďte se s námi k našim severním a východním sousedům, zavzpomínejte na časy „Anděla na horách“ a nechte se příjemně překvapit, co se od doby, kdy jste naposledy byli v Tatrách, změnilo.
Vydáme se spolu obdivovat slovenské, dříve československé „národní stříbro“ Vysoké Tatry doslova ze všech stran. Navštívíme největší polské horské středisko Zakopané a vyjedeme si tam na nejoblíbenější vyhlídku na Tatry, známou Gubalowku. Ubytujeme se v nádherném horském hotelu několik kilometrů od Zakopaného. Ostatně věděli jste, že podtatranská oblast je bohatá na termální prameny nejen na slovenské, ale i na polské straně?
Ani naše slovenské sousedy nenecháme stranou. Hned další den se podíváme do míst, která mnozí z nás velmi dobře znali, ale v posledních letech se tam mnohé změnilo. Prohlédneme si Tatranskou Lomnici, Starý Smokovec a další tatranské atrakce. Ale pozor, nezůstaneme jen na úpatí. Zájemce čekají lanovky, plesa, výhledy a nenáročná túra.
Putování necháme vyvrcholit nezapomenutelným „gorolským“ večírkem s originální hudbou a plným stolem neodolatelných místních specialit.

Poznávací zájezd Slovinsko - KRÁSY JULSKÝCH ALP

Termín od: 24.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Kranjska Gora
TURISTIKA V ALPÁCH

Kód záj.: CZ20

Poznávací zájezd Slovinsko - KRÁSY JULSKÝCH ALP
Cena od:
6 999 Kč 6 789 Kč / 3 noci
Cena od: 6 999 Kč 6 789 Kč / 3 noci Pokračovat

Tento poznávací zájezd je zaměřen pro všechny milovníky hor, jak ty, kteří mají rádi pohodové procházky a poznání, tak pro ty, co si rádi dají do těla a chtějí zdolat některou z julských velikánů již od brzkých ranních hodin a vracet se těsně před večeří.

Ve 14. století to bývala malá osada pastevců, dnes se jedná však o kosmopolitní alpské středisko. Řeč je o nejznámějším slovinském turistickém středisku Kranjska Gora. Ta láká své návštěvníky k aktivní rodinné dovolené jak v létě, tak v zimě, a to jen několik kilometrů od rakouských a italských hranic.
Městečko je zasazené v nádherné přírodě na úpatí Julských Alp v údolí kolem ústí říčky Pišnice do Sávy Dolinky a je skvělou základnou pro mnohočetné výlety po okolí.

Poznávací zájezd Slovinsko - Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče

Termín od: 12.5.2022
Doprava: Autobus
Místo: Bled, Zreče, Postojna jeskyně
TO NEJ ZE SLOVINSKA

Kód záj.: CZ15

Poznávací zájezd Slovinsko - Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče
Cena od:
7 199 Kč 6 983 Kč / 3 noci
Cena od: 7 199 Kč 6 983 Kč / 3 noci Pokračovat

Poznávací zájezd do Slovinska, kdy navštívíte Bohinjské jezero, Bled, Postojná jeskyně, Terme Zreče. Pohodový poznávací zájezd, vhodný pro všechny věkové kategorie. Každý den možnost využít termály. Uvidíte největší skvosty Slovinska, ledovcová jezera, krasové jeskyně i staré řemeslné umění..

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ

Termín od: 16.9.2022
Doprava: Autobus
Místo: Plitvické Jezera, NP Paklenica, Lendava, Bihać
NÁRODNÍ PARKY

Kód záj.: CZ20

POZNÁVACÍ ZÁJEZD NÁRODNÍ PARKY PLITVICKÁ JEZERA A UNA, BIHAĆ
Cena od:
7 399 Kč 7 177 Kč / 3 noci
Cena od: 7 399 Kč 7 177 Kč / 3 noci Pokračovat

Vyrazte s námi na úžasný poznávací zájezd, kde budeme objevovat krásy přírody a to NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA v CHORVATSKU, dále pak NÁRODNÍ PARK UNA v BOSNĚ A HERCEGOVINĚ, a podíváme se i do bosenského města BIHAČ na krásnou mešitu Fethija, ochutnáme pravou tureckou kávu z džezvy, dezert baklava, slaný burek či vynikající ćevapčići. V chorvatském hlavním městě ZAGREB nasajeme městskou atmosféru a ve slovinské LENDAVĚ zamíříme na vinice a rozhlednu.

Další kategorie

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789