Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCestovní kancelářInformujemeLanovkou na Bedančev Dom 1.116 m.n.m.

Lanovkou na Bedančev Dom 1.116 m.n.m.

Pokud navštívíte Kranjskou Goru, doporučujeme si udělat výlet K Bedančev Domu, který se nachází v nadmořské výšce 1.116 m.n.m. Dostanete se zde čtyřsedačkovou lanovkou, která začíná v Kranjske Goře (Vitranc), nebo pěšky, kde výstup zabere cca 45 minut. Výstup vede tématickým parkem, kde se v 7. bodech dozvíte o historii lyžařského střediska, a také o rozvoji cestovního ruchu.

Pokud si zvolíte jízdu čtyřsedačkovou lanovkou, tak se můžete vyvést nahoru a dolů za cca. 11 Eur/osoba. Nahoře máte na výběr z několika variant, jak jít zpět. A to, jít pěšky po svých, jet lanovkou dolů nebo na bobové (saňkařské) dráze.

Bedančev dom, který se zde nachází, je otevřen denně od 9 do 17 hodin. V chatě si můžete zakoupit skvělou kávičku, nanuk, limonádu či teplý sendvič a poté se kochat úžasnými výhledy na protější kopce a samotnou Kranskou Goru.

U Bedančevova Domu je dost zábavy i pro děti, kde je tu pro ně postaven zábavní park se skluzavkami, houpačkami a mnoho dalšími atrakcemi.

Park má také 5 tematických bodů, kdy v každém bodě je představen jeden z hrdinů z příběhů spisovatele Josipa Vandota(Kekec, Bedanc, Mojca, Pehta, Rožle). Úkolem je tyto postavy najít a dostat od nich razítko.

Najdete zde i malý adrenalinový park, kde se děti mohou zabavit.

Zpět na Informujeme

KRANJSKA GORA - BEDANČEV DOM

Stránky:  1 2 3  

Stránky:  1 2 3  

Zpět na Informujeme

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717