Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCestovní kancelářReferenceEva Piwková s rodinou

Eva Piwková s rodinou

Před týdnem jsme se vrátili z dovolné ve Slovinsku. Opět můžu potvrdit, že jste nezklamali J a tak jsme mohli prožít moc krásný týden s rodinou u moře.

Do této zemičky jsme vyrazili poprvé. Vždy jsme Slovinsko chápali jen jako tranzitní zemi do oblíbeného Chorvatska, jako tu zemi, kde z nás vytáhnou nějaké to euro za dálníční známku, kolony atd….. Změnila jsem názor. Dnes vidím krásnou přírodu, záplavu zeleně, kratičké čisté pobřeží, kvalitní hotely, příjemné lidi, romantická městečka.

Týden jsme strávili v klidné vesničce Strunjan, hotel Salinera. Hotel byl moc dobře vybaven, všude čisto, moc dobrá jídla. Potěšilo mne, že nabízeli hlavně místní jídla, hodně ryb, zeleninu. No myslím, že si musel vybrat každý. Pokoj 2+2 byl prostorný, pro rodinu s 2 dětmi akorát. Pláž čistá, pozvolný vstup do vody byl prima pro naše holky. Se šnorchlem by vydržely ve vodě celý den, ale moc rádi jsme zavítali i do velkého hotelového bazénu. Za večerním ruchem nebyl problém vyrazit z klidného Strunjanu do Portorože či Piranu. Všude bylo blízko, zmrzlina tekla proudem J.

Přestože bylo krásně a nechtělo se nám z pláže, stihli jsme i pár výletů. Lipica s chovem pověstných bílých koní byla super, zážitek byly i jeskyně Skočjan. Romantický Piran není možné si nezamilovat. Jen ten týden utekl nějak rychle, člověk by si užíval a kochal se pořád dál.

Tak moc děkujeme.

Eva Piwková s rodinou, Pelhřimov

Zpět na Reference

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717