Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

ÚvodCestovní kancelářReferenceMartin Šlauer

Martin Šlauer

S cestovní kanceláří Relax Adriatic, která se specializuje na Jadran (Chorvatsko a Slovinsko a další země) jsem vycestoval již několikrát, konkrétně jsem byl 1x v Chorvatsku u moře, městečko Biograd na Moru a 3x ve Slovinsku (termály, rafty, poznávací zájezd). Musím říct, že jsem byl vždy maximálně spokojen. Holky z cestovky se o nás vždy dobře postaraly, všechno info dodaly v předstihu, vždy ochotně poradily nebo pomohly, pokud bylo potřeba.

Nutno říci, že jsou práci dělají na profesionální úrovni, nicméně nezapomínají na to, že člověk jede na dovolenou, chce vypnout, pobavit se a neřešit. Tím chci říci, že to nejsou znuděné profesionálky, hýří dobrou náladou, vtípky a v případě zájmu klientů se zapojí i do kolektivu a baví se společně s účastníky zájezdu.

Často jezdím na dovolené na vlastní pěst, nicméně s Relax Adriatic ocením pohodou cestu autobusem, bezstarostné ubytování, pohodový přístup a nízké ceny. Věřím, že s Holkami z Relaxu, jak si říkají, zažiji ještě spoustu povedených dovolených. Cestovní kancelář Relax Adriatic mohu vřele doporučit!

Martin Šlauer, Ostrava

Zpět na Reference

Máte dotaz? 721 154 494, 604 227 789, 777 147 717